SK Jičín

Oficiální stránky mládeže
SK Jičín

2009: Jablonec nad Nisou

Satelitní turnaj v Jablonci jsme sehráli na dvou hřištích,na větším v rozestavení 4+1 s velkou bránou a na menším se 3 hráči v poli na florbalové branky.Zápasy trvaly 12.minut. Na menším hřišti se hrálo bez brankářů,na stranách o mantinely. Neplatily auty ani rohy.Ve skupině jsme na velkém hřišti prohráli s Jabloncem 3:1,porazili Bohemians/Velvary 3:2 a remizovali s Hrádkem 2:2. Na malém hřišti porážíme Bohemians/Velvary 5:4,Hrádek 3:1 a prohráváme s Jabloncem 8:3.
Dohromady sečteno,postupujeme do skupiny o 1-4.místo!!!! Tam ale narážíme na Pardubice a Viktorku Žižkov.Na velkém hřišti prohra s Pce 4:0 a 12:1 na malém. Se Žižkovem prohra na velkém hřišti 6:1 po (promiňte) odfláknutém výkonu !!!!! V kabině důrazná domluva před posledním zápasem s Pce na malém hřišti.Domluva zabrala,kluci ze sebe vymáčkli poslední zbytky sil a Žižkov porazili 7:5 !!
V turnaji jsme celkem odehráli 120 minut,každý hráč asi tak polovinu. Co nám ovšem chybí proti týmům Jablonce,Pce,Žižkovu je lepší první dotyk s balonem,větší bojovnost,rychlejší reakce.Jinak se snažíme o hru po zemi a dobrou přihrávku.
Turnaj hodnotím jako vydařený,kluci se to snažili odmakat a za to je chválím. Co nám oproti jiným chybí,na to se zaměříme v tréninku.
Hráli: Dobeš,Spurný,Vejvoda,Babák,Špígl,Kopecký,Drusan Saša,Gaubmann a Joska