SK Jičín

Oficiální stránky mládeže
SK Jičín

2008: turnaj v Jičíně

17.2. se ročník 08 tentokrát představil na domácím halovém turnaji v jičínské sportovní hale.Systém zápasů každý s každým znamenal,že je potřeba v každém zápase makat,dávat branky,dobře bránit - prostě vyhrávat,pokud chceme být na medailových místech.Ne vše se nám ovšem podařilo.Je to pořád stejná písnička,nedůsledně bráníme,nejsme důrazní v osobních soubojích a naše zakončení postrádá klid a rozvahu.
A tak v těch opravdu důležitých zápasech prohráváme brzy 3:0 a pak to začínáme honit.Zápasy s Třebší,Broumovem a Milíčevsí prohráváme shodně 3:2,když v každém zápase až posledních 5 minut hrajeme dobrý,bojovný a myslím i kombinační fotbal.Ale to je pozdě.My se musíme naučit hrát takto od první minuty.Zatím to vypadá tak,že vlezeme na hřiště a počínáme si tak,že se nemůže nic stát.A to je špatně.I když si to pořád říkáme,že na to vletíme,realita je jiná.Celkové 4.místo je trošku zklamáním,myslím,že jsme měli na lepší umístění.
Hráli: Drusan,Rojík,Zeman,Stránský,Římal,Lukáš,Kozma,Zadražil,Svoboda
Poděkování maminkám za dorty,mlaďasům u časomíry,rodičům za přípravu hřiště a příkladné fandění.