SK Jičín

Oficiální stránky mládeže
SK Jičín

2009: 1. kolo MP v Jičíně

Po dlouhé přestávce jsme sehráli doma v Jičíně na přírodní trávě dvě utkání a to s Javorkou/Miletín a Třebší. První poločas proti Javorce nebyl moc pohledný, kluci si nepřihrávájí, sólují, každý si chce dát gól a střílíme z nesmyslných pozic. Druhý poločas se lehce zlepšujeme, ale pořád to není ono. Javorka měla v jednom týmu 1 hráče na střídání a v druhém dokonce nikoho. Místo toho, aby jsme si přihrávali a založili postupnou kombinaci a soupeře uběhali, tak se dostáváme sami do problémů, špatnou rozehrou brankáře. Oba poločasi jednozačně vyhráváme, ale představoval jsem si to jinak.

Druhý zápas proti Třebši je výrazně lepší, nastupujeme s chutí a bojovností se poprat o výsledek. Střílíme pěkné góly, ale po našich chybách v závěru poločasu ztrácíme vyhraný zápas a soupeř dvěma góly vyrovnává na 4:4. Druhý poločas byl zcela v naši režii a soupeře jsme jednozačně přehráli. Zaslouženě vyhráváme.

Proti těmto soupeřům by jsme měli předvést to co umíme a co chci po klukách. Roztáhnout hřiště, nahrát si několikrát za sebou, nahraju volnému spoluhráči a naběhnu si na případnou nahrávku, nestřílím z nesmyslné pozice, dodržuji rozestavení.... Je pořád na čem pracovat a hlavně hrát tak, aby bylo vidět, že se fotbalem bavíme nehledě na výsledky.

Hráli: Dobeš, Kopecký, Stránská, Drusan, Joska, Špígl, Gaubmann A, Gaubmann D, Babák, Spurný, Joska

V sobotu nás čekají silní soupeři na Háječku a to HK a Jaroměř a dále dobře známá Javorka/Miletín.

Prosba na rodiče - ano fandíme, radujeme se, ale neradíme!!!