SK Jičín

Oficiální stránky mládeže
SK Jičín

2008: 3.kolo SP v Trutnově

3.kolo KP SP jsme odehráli na přírodní trávě v Trutnově s domácím Trutnovem a Javorkou.První poločas proti Trutnovu byl z naší strany dobře odehraný,pouze naše nemohoucnost v zakončení nás stála lepší výsledek.Remíza 1:1 se zrodila v poslední vteřině zápasu,kdy jsme špatně bránili a soupeř to bohužel potrestal.Druhá půle celkem dobrá,vítězíme 5:1.

Na druhý zápas proti Javorce jsme se s hráči domluvili,že budeme pozorně bránit,hlavně útočníci pomohou v důsledném bránění,abychom nedostali od Javorky nařezáno jako minulý týden ve Vrchlabí. Ne vše se podařilo,prohráli jsme 3:1. Tentokrát jsme sice dali Javorce branku,ale zatím jsou kluci nějací bojácní.Druhý poločas proti Miletínu máme nějaké šance,naši útočníci je bohužel zakončují buď velmi slabě nebo přímo na brankáře.A tak platilo "nedáš - dostaneš". Prohra 2:1. V tomto zápase jsme určitě měli na výhru.

Pořád se ovšem potýkáme s malým důrazem v osobních soubojích,nedůsledném bránění,větší zaujatosti pro hru.

Umíme hrát rychleji,umíme si dobře přihrát,ale ovšem jen na tréninku. Až to přeneseme do zápasu,pak to bude jízda.

Je to možná běh na dlouhou trať,ale já stále věřím,že mě i vám skvělým fanouškům to kluci určitě ukážou.

Hráli: Drusan,Komárek,Stránský,Zeman,Rojík,Římal,Kozma,Zadražil Matěj a Jakub,Veselý,Nágl.