SK Jičín

Oficiální stránky mládeže
SK Jičín

6.kolo Finálové skupiny mladších žáků KP

Do druhé poloviny soutěže jsme vůbec nevstoupili dobře. Celodenní výlet do Broumova se nevydařil.Vše začal Ondra Dubský, který si nepřivezl kopačky(!!). Co se o tom dá říct? Během zápasů se zranili další tři hráči. Ani výkon nebyl tentokrát podle našich představ. Očekávání splnilo jen málo hráčů.

SK Jičín - Kostelec/Častolovice    1:1  (0:1)

Soupeř neměl hráče na střídání! Od začátku jsme marně dobývali branku soupeře, ale naše hra neměl ani patřičný důraz, hráči byli bez pohybu, bez nápadu. Takže vše vyvrcholilo ojedinělým brejkem soupeře, po kterém šel Kostelec do poločasového vedení. O přestávce jsme museli mužstvu  důrazně připomenout co se má dít na hřišti. Je pravda, že výkon byl ve druhém poločase lepší, a srovnali jsme i skóre, ale dalších, snad 20 stoprocentních šancí jsme, lidově řečeno, "zazdili". Vše do brankáře, nebo řešeno příliš složitě. Soupeř vystřelil jednou na bránu (!).

Branka: Kosejk

TJ Slovan Broumov - SK Jičín    4:1 (0:3)

Před utkáním jsme hráče upozorňovali na řešení situací, hlavně před vlastní bránou. Výsledkem bylo, že jsme v šesté minutě prohrávali 0:2!! Pak se hrál divoký zápas, opět s našimi neproměněnými šancemi. Broumov přidal do poločasu ještě jednu branku. Druhý poločas by z naší strany asi to nejlepší, co jsme v Broumově předvedli, ale na srovnání to již nestačilo. Navíc musíme uznat, že soupeř byl lepší ve všech činnostech. Nejprve jsme sice vstřelili branku, po velmi dobře zahraném trestném kopu Adama Nálevky, pak podržel Honza Zápotocký, který skvělým způsobem zlikvidoval penaltu.Za chvíli se kopala penalta i na druhé straně, ale Adam Nálevka ji bohužel neproměnil. Hned z protiútoku soupeř zápas rozhodl.

Branka: Vitvar

Měřítko snesou jenom někteří hráči. Za oba dva zápasy asi jenom Kunca s Adamem Nálevkou, za první zápas ještě Jáchym Krabec. Ostatní, na které spoléháme, střídali dobré okamžiky s naprosto nepochopitelnými. Střídající hráči se většinou jenom schovávali, hlavně aby nedostali míč. Na některých hráčích není poznat jestli hrají zápas ve kterém vedou, nebo prohrávají. Nic to nemění na faktu, že Broumov byl lepším mužstvem, ale takhle se o výsledek nebojuje. Ve středu si s hráči v klidu rozebereme konkrétně jejich činnost na hřišti, ne proto, že jsme prohráli, a ne proto abychom jim něco vyčítali. Ale proto, aby si uvědomili svoje chyby a dokázali se z nich poučit. A u zapomenutých kopaček to začíná....