SK Jičín

2006 krajský přebor Česká Skalice

V České Skalici nic moc....

21.05.2017 19:34

Dalšími dvěma zápasy pokračoval Krajský přebor starších přípravek. V České Skalici jsme se nejprve utkali s Černilovem a poté s domácí Rozkoší. První utkání začali naši borci dobře. Soupeře přehrávali, byli fotbalovější, jenže my dostáváme z každé druhé akce soupeřů gól a na každou branku se naopak neskutečně nadřeme. Ne jinak tomu bylo i v tomto utkání. Soupeř nám ze tří útoků vstřelil dvě branky, na další gól mu klasicky přihrajeme z rozehrávky od brankáře a po deseti minutách prohráváme 0:3. První poločas skončil asi 3:6, druhý remízou. Druhé utkání se Skalicí probíhalo v podobném duchu. Ve druhém poločase vedeme 6:0, hrajeme výborně, po dlouhé době máme nakročeno i k celkovému vítězství, protože na druhém hřišti hráli sedmičky velmi dobře, jenže my opět po rozehrávkách od naší branky dostane dva góly a další dvě branky soupeři darujeme po laxní hře v poli. Nevím, no... Ať je v brance kdokoliv, tak poslední dobou máme velké problémy s konsktruktivní rozehrávkou od branky. A že jde hrát konstruktivně jsme se přesvědčili ve středu v Boleslavi, kde obránci soupeře spolu s brankářem vyřešili všechny rozehrávky téměř bez chyb. Nám někdy chybí lepší součinnost hráčů s brankářem, kdy se hráči při rozehrávce málo aktivně nabízí a brankář pak má těžkou pozici nebo rozehrávku nezvládneme technicky. Když takových chybiček uděláme více po sobě, tak se nám následně nedaří ani kombinace ve hře a náš fotbal vypadá tak nějak všelijak. Moc nám také nepřidává, že jsme ani jedno kolo neodehráli v nejsilnější možné sestavě, pokaždé nám minimálně dva hráči chybí a na hře je to také znát…

Hráli: Viták, Matoušek, Čistecký, Hýčovi, Mates, Kvapil a Nydrle.