SK Jičín

2006 krajský přebor Rychnova nad Kněžnou

Vynikající výkon proti vedoucímu Trutnovu

29.05.2017 09:38

K předposlednímu kolu Krajského přeboru starších přípravek jsme zajížděli na hřiště Rychnova nad Kněžnou a v úvodním utkání jsme nastoupili proti Trutnovu. Na vedoucí tým přeboru se kluci vytáhli, hráli skvěle. Stejně, jako minulý týden, podali jeden z nejlepších výkonů sezóny a první poločas vyhráli 4:2. Kluci byli rychlejší, měli více chuti do hry, hráli výborně 1v1, přesně kombinovali po krásných kombinacích vstřelili nádherné góly. Ve druhém poločasu měli prvních pět minut chvilkový výpadek, ale zbytek utkání zvládli opět výborně. Tentokrát se klukům dařila i konstruktivní rozehrávka, nechybovali a na hře se to velmi pozitivně projevilo. Utkání skončilo buď remízou nebo jsme o jednu branku prohráli, přesně nevím. Zase jsme si dokázali, že kluci jsou šikovní, v přeboru se mohou rovnat i těm nejlepším, ale musí dát do hry "srdce", věnovat se pouze hře a snažit se hrát tak, jak se učíme. Do druhého utkání proti domácímu Spartaku jsme kluky promíchali s mladšími kluky r. 2007 a tempo hry opadlo. Navíc se na dětech projevila únava. Vinou zranění a nemocí jsme měli na dvě hřiště pouze jednoho hráče na střídání a kluci, kteří by mixované týmy měli táhnout, už byli dost unavený. V tomto utkání mě paradoxně sedmičkový kluci přišli živější. První poločas jsme prohráli asi o šest a druhý o čtyři branky.