SK Jičín

Oficiální stránky mládeže
SK Jičín

2008: KP SP v Hradci Králové

Po fiasku v minulém kole v Hořicích,kdy jsme dali za 40 minut jednu branku jsme v neděli cestovali na horkou půdu do Hradce Králové,kde náš čekali dva zápasy s domácími FC a Hořicemi.První zápas s Hořicemi je opět stejný jako minulý týden.Jsme bez pohybu,nedaří se první dotek s balonem a tak oba poločasy prohráváme.Přitom Hořice nehrají nijak oslnivý fotbal.Mají pouze větší chuť do fotbalu než my.
Druhý zápas s FC HK je po důrazné domluvě již podstatně lepší.Začínáme se více na hřišti nabízet,nejsme ustrašení v osobních soubojích,více napadáme rozehru soupeře. Pouze individuální chyby při bránění nás stojí první poločas lepší výsledek - prohra 4:2.
Druhý poločas je o něčem jiném.Zlepšili jsme pohyb,rozehru brankáře,podaří se pár akcí a tak po dlouhé době porážíme FC HK 4:1 !!!
Stále je na čem pracovat,kluci si musí uvědomit,že bez kvalitního přístupu k tréninku to nepůjde.Jinak se nikam neposuneme.
Hráli: Drusan,Rojík,Stránský,Zeman,Komárek,Kozma,Lukáš,Římal,Svoboda,Špígl.