SK Jičín

Oficiální stránky mládeže
SK Jičín

2.kolo Finálové skupiny mladších žáků KP

Konečně za jarního počasí jsme doma v Jičíně odehráli 2. kolo Krajského poháru mladších žáků. Před ne příliš početným domácím publikem se mužstvo prezentovalo kvalitním výkonem a plným bodovým ziskem.

SK Jičín - TJ Slovan Broumov 5:1 (1:0)

Zápas s vedoucím mužstvem soutěže jsme zvládli na výbornou. Po úvodních deseti minutách, kdy jsme byli spíše pasivnějším soupeřem jsme se osmělili dopředu a po hezké individuální akci Jáchyma Krabce jsme šli do vedení. Soupeř dál dobře kombinoval,ale naše obrana působila jistým dojmem a před Ondrou Dubským hrála velice jistě.Po obrátce jsme v rozmezí tří minut šli do třígólového vedení. Soupeř ještě snížil z penalty,ale kluci již žádné drama nepřipustili. Než soupeř stačil po proměněné penaltě zdramatizovatutkání, tak jsme dvěma brankami rozhodli.

Branky: Krabec, Kuncíř, Denis, Zápotocký, Kosejk

SK Jičín - Kostelec/Častolovice 4:0 (2:0)

Utkání se hrálo celou dobu v naší režii. Po poločase jsme vedli 2:0 a druhý poločas jsme odehráli v naprostém klidu a kluci si takový poločas, kdy mohou držet míč a něco si dovolit, určitě zasloužili. Několikrát se tleskalo povedeným kombinacím.

Branky: Svoboda, Kosejk, Franěk, Joukl

Ve druhém kole jsme k bojovnosti přidali i lepší fotbalový projev než před týdnem. O devět branek se podělilo osm hráčů! Je potřeba pochválit individuální výkony Ondry Dubského a Honzy Zápotockého v brance, jistotu Fíši a Kuncy, bojovnost a obrovskou chuť Tomáše Svobody a Leoše Joukla. Adam Nálevka si na místě stopera utkání vysloveně užíval. V pondělí ale budou pochváleni všichni. Mužstvo vstoupilo do soutěže nad očekávání dobře. Nejen výsledky, ale i projevem na hřišti.