SK Jičín

Oficiální stránky mládeže
SK Jičín

3.kolo Finálové skupiny mladších žáků KP

V neděli 15. dubna jsme odehráli 3. kolo finálové skupiny krajského poháru. Na hřišti v Jaroměři jsme odehráli dvě rozdílná utkání a poprvé po šesti soutěžních utkáních jsme odešli poraženi.

SK JIčín - TJ Sokol Třebeš II        6:0  (3:0)

Odehráli jsme kvalitní utkání, kluci dodržovali to co jsme si řekli v kabině, hráli jednoduše v obraně, dobře se pohybovali a napadali rozehrávku soupeře. Soupeři slouží ke cti, že utkání nevypustil ani za rozhodnutého stavu.

Branky: 4 x Kosejk, Denis, Nálevka.

FK Jaroměř - SK Jičín                   3:2  (2:1)

Utkání s velice nepříjemným soupeřem, který hrál důsledně, nepříjemně nás napadal a dohrával všechny souboje. Navíc na nás Jaroměř vlétla a během dvou minut vedla 2:0! Teprve potom jsme srovnali krok a byli vyrovnaným soupeřem. Ještě do poločasu jsme stihli dát kontaktní branku. Bohužel, ve druhém poločase jsme se nevěnovali pouze fotbalu, nechali jsme zbytečně kouskovat hru a soupeř znovu odskočil na rozdíl dvou branek. Po kontaktní brance na 3:2 jsme už neměli čas s výsledkem nic udělat.

Branky: 2x Kosejk

Za první zápas zaslouží hráči jednoznačně pochvalu za všechny činnosti. Hra měla tvář, a mužstvo působilo na hřišti velice jistým a klidným dojmem.  Ve druhém zápase jsme se ale nechali zatáhnout do kouskování hry, hráči začali diskutovat mezi sebou, s protihráči, začali zbytečně faulovat  a oplácet. Ano soupeř hrál tvrdě, ale my musíme odpovědět fotbalem. Prohry k fotbalu patří, ale pozápasové nářky nad hrou soupeře a výkonem rozhodčího jsou k ničemu, musíme začít hned v pondělí a u sebe.