SK Jičín

Oficiální stránky mládeže
SK Jičín 
www.skjicinmladez.cz

10.kolo Finálové skupiny mladších žáků KP MISTŘI

10.kolo Finálové skupiny mladších žáků KP MISTŘI

V neděli 3. června jsme úspěšně zakončili sezonu 2017/2018 dvěma posledními zápasy v Třebši.Fotbal šel tentokrát trochu stranou, k vidění byl spíše úporný boj o každý metr hřiště. Všechny zápasy posledního kola se odehrály v sobotu, takže jsme věděli, že osud krajského přeboru máme ve svých rukách. Hráče jsme nabádali k odpovědnosti, Třebeš ani Jaroměř už v podstatě o nic nehráli, takže nehráli pod žádným tlakem. Po prvním zápase jsme museli hráčům velmi důrazně připomenout, že žádné kalkulace a počítání, co jim stačí k prvenství, nikam nevede.Nakonec jsme v emotivním posledním zápase získali plný počet bodů, který nám zabezpečil prvenství v soutěži.

 

 

FK Jaroměř - SK Jičín  0:0

Celý zápas jsme se špatně pohybovali a nenapadali rozehrávku soupeře. Výsledkem bylo několik vyložených šancí soupeře, které ale Jaroměř nebyla schopná dotáhnout do brankového vyústění. Fotbalu jsme si moc neužili,spíše jsme se marně snažili dostat ke kloudné příležitosti k zakončení.

 

TJ Sokol Třebeš II - SK Jičín 0:4 (0:1)

Po velmi důrazné promluvě trenérů k hráčům se projev na hřišti přeci jenom zlepšil. Hráči byli důraznější v soubojích a byla vidět větší chuť po vítězství. Přesto jsme se celý první poločas marně snažili dostat ke kloudné příležitosti.Pomohla nám až odpískaná penalta, kterou bezpečně proměnil Filip Kosejk.V poločase jsme se snažili spíše uklidnit, aby utkání zvládli a věnovali se pouze fotbalu. Naštěstí jsme brzy vstřelili důležitý druhý gól a utkání dovedli do vítězného konce.

Branky: 3x Kosejk,Radim

 

Hráči zvládli ten nejtěžší poslední krok k celkovému vítězství v krajském přeboru. Obě utkání byla emotivně vypjatá,ale to k situaci, tak jak se vyvinula tabulka soutěže asi patřilo. Končí jedna etapa fotbalového vývoje našich hráčů,hned v pondělí se budeme věnovat přechodu na velké hřiště. Vítězství se chystáme oslavit na kolech na Mácháči.

Hodnocení soutěže.

Před soutěží jsme si stanovili určité cíle: Fotbalem se bavit a nevystavovat kluky zbytečnému tlaku na umístění a výsledek. Druhým cílem bylo neudělat ostudu sobě, trenérům, rodičům, klubu a městu. Oba dva cíle jsme splnili.Stavíme na dobré organizaci všech činností kolem fotbalu (M. Nálevková), kázni, disciplíně a fyzické připravenosti (S. Kroutil), taktiky (M. Franěk). Hráči v naprosté většině případů dokázali přenést věci z tréninku a naše požadavky na hřiště a soutěž zaslouženě vyhráli. Všem patří poděkování. Oběma brankářům, kteří tvořili jeden ze základů úspěchu a drtivou většinu věcí řešili brankářsky. Obraně, která působila jistě a klidně. Třem nejvíce tvořivým hráčům (J. Kuncíř,A. Nálevka, L. Joukl), kteří se vždy snažili dát našemu fotbalu myšlenku. Filipovi Kosejkovi, za jednoduché a přímočaré řešení většiny situací a počet vstřelených branek. Velmi dobře se rozehráli i střídající hráči (V. Vohnout, J. Čech, T. Tupáček), kteří se s postupem soutěže přestali na hřišti schovávat a stali se tak platnými a rovnocennými hráči týmu. Nesmíme zapomenout ani na rodiče, kteří jsou ochotni pomoci s organizací a podporují svoje děti. Do prázdnin se budeme věnovat přechodu na velké hřiště, hned příští neděli nás čeká první přípravný turnaj velkého fotbalu v Náchodě. Do prázdnin ještě chystáme schůzku s rodiči. Děkujeme za podporu.

M. Franěk. S. Kroutil. M. Nálevková

 

 

 

 

Diskuze

Nejbližší narozeniny

26.05.2019 David Čeřovský (17)
31.05.2019 Vojtěch Vohnout (14)
02.06.2019 Matěj Lukáš (11)
04.06.2019 Michal Vejvoda (10)
06.06.2019 Radim Vitvar (15)
09.06.2019 Dominik Sál (13)
13.06.2019 Jakub Sekyra (19)
15.06.2019 Marek Číha (19)
15.06.2019 Tomáš Odvárko (19)
21.06.2019 Daniel Čeřovský (12)

Počet návštěv: 54869
Posledních 30 dnů: 2264 | Posledních 7 dnů: 643 | Poslední den: 68

© 2019 SK Jičín | Všechna práva vyhrazena | m.pankrac@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne