SK Jičín

Oficiální stránky mládeže
SK Jičín

2.kolo starších žáků KP Jičín

V sobotu jsme se poprvé na velkém hřišti představili před domácím publikem. A kluci udělali výborný dojem, jak herně, tak výsledkově a plně se rehabilitovali za nepodařený vstup do soutěže.

SK Jičín - Kostelec/Častolovice      3:2  (2:2)

Zápas jsme začali dobře, v desáté minutě jsme po dvou brankách Jiřího Matějky vedli 2:0. Pak se hra opticky vyrovnala, ale mužstvo hrálo dále aktivně a byli jsme to my, kdo určoval dění na hřišti.Soupeř ale z ojedinělé akce snížil a konec prvního poločasu byl nervózní. Rozhodčí Kostelci neuznal vstřelenou branku pro postavení mimo hru, ale Kostelci se nakonec přeci jenom podařilo těsně před poločasem vyrovnat. Jeho hráči rychle rozehráli přímý kop, a než stačili kluci zareagovat byl jejich útočník sám před Ondrou Dubským.Druhý poločas jsme odehráli skoro celý na polovině soupeře, vytvořili jsme si trvalý tlak a dostávali jsme se i do šancí. Vítěznou branku na sebe nakonec vzal jako správný kapitán Honza Kuncíř. Jeho první střelu brankář Kostelce vyrazil, ale na dorážku už nestačil. Posledních deset minut jsme odpovědně bránili a výhru si tak pohlídali.

Branky: 2x Matějka, Kuncíř

Předvedená hra byla milým překvapením, výsledek je příjemným bonusem. Ale vítězství je zasloužené.Těší nás to i z důvodu, že se dnešním zápasem s námi rozloučil Ondra Dubský, který přestupuje do Mladé Boleslavi. Ondro, děkujeme za odchytané zápasy a přejeme vše nejlepší. Fotbal se musel líbit i Filipovi Kosejkovi, který se přišel podívat. I Tobě Filipe přejeme úspěšné působení v Hradci.Našim hráčům patří poděkování za přístup k zápasu a za příjemnou sobotu před domácím publikem.