SK Jičín

Oficiální stránky mládeže
SK Jičín

4.kolo starších žáků KP Jičín - Broumov

V Sobotu 8.9. 2018 jsme odehráli doma zápas proti TJ Slovan Broumov. Broumov je lídr a favorit naší skupiny. Bylo nám jasný,že zápas bude težký,ale ať dopadne jak koliv nebudeme z toho dělat drama. Stále totiž začínáme a seznamujeme se s touto formou fotbalu.

Jičín   -  Broumov  ( 1:1 ) 1:5

Hned v úvodu zápasu,byla vidět fyzická síla soupeře,ale kluky to nezaskočilo a snažili se soupeře přehrávat fotbalově.Dokonce se nám po pěkné kombinaci Denise a Adama Vydry podařilo vstřelit branku. Soupeř byl zaskočen !!! Do takové situace se ještě nikdy nedostal. Přesto se jim podařilo v poslední minutě z rohu srovnat.Poločas tedy 1:1 cítil jsem spokojenost a hrdost na kluky. Jen jsem tušil,že druhá půlka bude velice těžká,kluci hráli stejně jen už jim odcházela fyzička,ale i tak nechali na hřišti vše. Za to jim moc děkuji